הוא שיטת הדפסה מודרנית. שיטה זו מבוססת על יצירת דמות, שהיא תמונה של הדף המודפס, על לוח אלומיניום דק. הלוח מורכב על גליל במכונת הדפוס. מכונת הדפוס מצמידה גליל עם צבע דפוס אל הלוח, הלוח מוצמד אל הבלנקט שמוצמד אל הנייר, וכתוצאה מהמגע מועבר חלק מהצבע אל הנייר. דפוס אופסט הוא פיתוח ושיפור של הדפס אבן.

היא שיטה להדפסה ישירות מקובץ או תמונה דיגיטליים אל מגוון מדיות. לרוב מודפסות העבודות ממחשביםמצלמות דיגיטליות ומקורות דיגיטליים אחרים, באמצעות מדפסת הזרקת דיו בפורמט רחב.

הדפסה בפורמט רחב היא תהליך שבו הגרפיקה עוברת מקבצי המחשב לתוך דפוסים מאסיבים. דפוסים אלה עוברים מיד למינציה כדי להפוך אותם לקשיחים ועמידים יותר. לאחר שעברו הליך למינציה וחיתוך לגדלים מדויקים, ניתן לתלות אותם בעזרת ציוד מכני על מתקני תצוגה כמו פופ אפ. המדפסות המתקדמות בתעשייה מדפיסות ברזולוציית DPI גבוהה, המבטיחה הדפסה חדה ונקייה.

הדפסה בפורמט רחב דורשת היכרות עם קבצים וקטוריים לעומת קובצי רשת, מונחים גרפיים, ופלטים נקיים של קבצים גרפיים; זאת במטרה לוודא שהקבצים מודפסים בדיוק כפי שהם מופיעים על מסך המחשב.

חומרים עליהם ניתן להדפיס בפורמט רחב:

  • קנבס אמנותי – בד קנבס המשמש לציורי שמן וציורי קיר. בגלל מרקם החומר, הדפוס מופיע בצבע עמוק וגימור מט המזכיר ציורי שמן. התמונות מופיעות ברזולוציה גבוהה, דבר המקנה לפלט איכות של צילום. ניתן להשתמש בקנבס אמנותי בפרסום חוץ ובפרסום פנים, כי החומר חזק, לא נקרע בקלות ועמיד למים.
  • טקסט מבריק – נייר הדומה לדפי מגזינים, בעל גימור חלק וברק בהיר, שההדפסה עליו יוצרת איכות של צילום בברק אחיד. מתאים בעיקר לשימוש בשטחי פנים, כגון פוסטרים ופליירים.
  • ויניל – חומר סינתטי עמיד, הניתן לציפוי ב–UV לתוספת ברק והגנה. ההדפסה עליו נראית במרקם גרגרי ולעיתים מפוקסל, אך בהתבוננות מרחוק היא נראית דומה לאיכות צילום, לכן החומר משמש להדפסות גדולות הנראות ממרחק. ויניל עמיד למים, קמטים, קריעה, ובצירוף עם דיו ארכיוני הוא עשוי להיות עמיד למספר שנים.

ניתן להוסיף חומרי דבק בגב כל אחד מהחומרים האחרים, ליצירת מדבקות, המאפשרות התקנה קלה יותר של הדף המודפס על סוגי משטחים רבים. הדבר שימושי למשל בשלטי חלונות ראווה, שלטים על משאיות ומכוניות, תצוגות בתערוכות, טפטים ועוד.

סובלימציה היא למעשה שיטת הדפסה ע"י גז – אידוי של חומר מוצק והפיכתו לגז, ללא שלב מעבר נוזליבתהליך זה יש העברה של הגרפיקה  בצבעים מלאים (הדפסה דיגיטלית מלאה)  לתוך מוצרים שמצופים בפולימר באיכות פוטו מדהימה ועמידה מאוד.

מדובר על בעלי עסקים שיש להם עסק מאוד מצליח, ייחודי בתחומו, כזה שמציע שירות מיוחד או מוצרים ייחודיים ולכן יש לעסק כזה את כל התשתית להפוך למותג.
בעידן של היום כאשר האינטרנט עמוס בחוקרים פרטיים, מרחיקי יונים ובוני פרגולות, מה שעושה את ההבדל בין עסק מצליח לעסק מקרטע, זה לחלוטין תהליך של מיתוג עסקי.
אנשים התרגלו לפנות למותגים וזה אומר גם לעסקים ממותגים. עצם העובדה שהם ממותגים אומר עליהם משהו, על האיכות שלהם, הייחוד שלהם וזה מאוד משפיע על לקוחות בהחלטה שלהם לאיזה עסק לפנות ובהחלט עסקים ממותגים מקבלים הרבה יותר לידים וטלפונים מהאינטרנט מאשר עסק שלא עשה שום דבר עם האתר שלו שעומד כמו פיל לבן בים הגדול ברשת, ככה זה שעסק בוחר מיתוג עסקי.

 
הבנאי 19 אזור תעשיה חולון 
פקס: 03-5569874
Facebook

ניירת משרדית              פנקסי נייר כימי

חוברות קטלוגים               לוחות שנה יומנים 

מדבקות              שילוט               חותמות

הזמנות לארועים               פולדרים קלסרים

אינטרנט ומדיה                מוצרי פרסום

אריזות
שוברי תשלום